logo

Miodem słodzona Bezalkoholowa alternatywa

Dolnośląski Grzaniec jest najmłodszym produktem marki Dżemster. Wyprodukowany jest według własnej receptury powstałej w październiku 2019 roku z powodu zalania urodzajem jabłek z własnego sadu.
Grzaniec słodzony jest prawdziwym, pszczelim miodem i doprawiony przyprawami korzennymi.

Jest to doskonała alternatywa dla kierowców, kobiet w ciąży oraz karmiących mam, jak również wszystkich, którzy chcą spędzić wieczór miło i bezalkoholowo.

Rodem z Dolnego Śląska Pierwsze kroki

Swoją inaugurację Dolnośląski Grzaniec miał 7 grudnia 2019 w Szklarskiej Porębie, gdzie serwowany był w formie, w której smakuje najlepiej – na gorąco podczas bożonarodzeniowego Jarmarku Dobroci promującego życie bez alkoholu.
Przez osoby, które miały okazję go kosztować został okrzyknięty przepysznym.
Podczas trzydniowego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Jeleniej Górze w dniach 13-15 grudnia 2019 sprzedanych zostało blisko 100 litrów tego smakołyku. Niektórzy z klientów wracali po niego dzień po dniu.

Sposób podania Najlepszy na gorąco

Dolnośląskiego Grzańca zaleca się serwować w szklaneczkach do latte o pojemności 200ml, po uprzednim podgrzaniu. Napój sprawdza się również jako baza do gorącego drinka i wyśmienicie uzupełnia Whisky Jack Daniel's Fire (z cynamonem) oraz Honey (z miodem) jak również naszą rodzimą pigwówkę.